UUDISVOOD - ÜRITUSED - FOORUM - PARTNERID - VOLKSWAGENIST - GALERII - E-POOD - LIITUMINE - KONTAKTID

Eesti Volkswageni klubi alustas oma tegevust 1.märtsil 2003 aastal, mida loetakse ka Eesti Volkswageni Klubi sünnipäevaks.


Volkswageni Klubi rajasid aktivistid, keda ühendas huvi Volkswageni automargi vastu. Aastatega kasvas väiksest huviliste seltskonnast suur Klubi, kelle peamisteks tugevusteks on erakordselt tugev sisemine side, meeskonnavaim ja tahe areneda,  mis nagu hea veingi läheb aastatega aina paremaks.


Paljud küsivad: „Mis see Klubis olemine Teile annab?“. Meie Klubis on tavalised inimesed, erinevate hobide, maailmavaadete, iseloomudega, võimetega ja vanusega. Kõik nad leiavad Eesti Volkswageni Klubis enda jaoks midagi südamelähedast. Kes lihvib enda oskusi suurte ja rahvusvaheliste ürituste organiseerimisel, kes on kohaliku tegevuse arendaja, kes oskab teha selliseid automaalinguid, et Michelangelo suruks kindlasti tema kätt, kes oskab võluda auto kallal nii, et iga kord läheb tema looming otse garaažist Car Show-lavale, kes tahab olla sõprade ja tuttavate seas erinevatel koosiviibimistel või tahab saada osaks millestki suurest. Kes jagab teadmisi, kes lahkelt võtab neid vastu ja see nimekiri võib jätkuda lõppmatuseni, sest inimeste vajadused on erinevad. Sõltumata erinevustest, ühendab meid kõiki huvi Volkswagen automargi vastu.


Meie Klubi teeb koostööd mitmete Eesti ettevõtetega, omab tugevaid sõprussidemeid naaberriikide Volkswageni Klubidega ning osaleb heategevuses. 

 

Eesti Volkswageni Klubi * Siili 10-66, Tallinn 13413 * Registrikood: 80353310 * info@vwklubi.ee
©2014